Wystawa “Zobacz Ducha Gór 2023” – 03.08.2024

Czas na finałowe wydarzenia konkurs fotograficznego Zobacz Ducha Gór 2023!

W sobotę, 3 sierpnia 2024 o godz. 15.00 w Domu Carla i Gerharta Hauptmannów w Szklarskiej Porębie (Oddziale Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze) nastąpi uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu oraz otwarcie pierwszej z pokonkursowych wystaw, jakie odbywać będą się w wielu miejscach regionu.

Premierowa wystawa w Szklarskiej Porębie czynna będzie do 31 sierpnia 2024 r. , a później ruszy w podróż. Na liście autorów, których prace zakwalifikowane zostały na wystawę znaleźli się: HALINA DUBIS DĄBROWSKA, AGNIESZKA GIERUS, SYLWESTER JAROSZEK, PRZEMYSŁAW KALBRUN, PAULINA KLESSA-CIEŚLIK, DANIEL KOSZELA, KATARZYNA MOJEK, ŁUKASZ NERONOWICZ, KAROLINA ROSIAK, KATARZYNA SOKOŁOWSKA, IWONA ZARZECZNA.

Gorąco zapraszamy do udziału w sierpniowym wydarzeniu wszystkich zainteresowanych. Poniżej prezentujemy laureatów konkursu oraz ich prace współtworzące niezwykły portret cudownej krainy, złożony z fotografii uczestników pięknej, twórczej rywalizacji, którzy zdecydowali się podzielić z innymi swoimi zatrzymanymi w kadrach spojrzeniami na otaczający nas, wspaniały krajobraz naturalny, kulturowy i toczące się w nim życie.